Lukullus - mokra karma

W okresie szczenięcym spanie i jedzenie to dwie najważniejsze rzeczy dla naszego maluszka.
Tylko jaką karmę wybrać z mnustwa karm dostępnych w sklepach zoologicznych, która będzie najlepsza i najbardziej odpowiednia dla naszego pupila ?
Od pewnego czasu jestem wierna jednej ulubionej karmie, którą podaje psiakom, nie zmieniam jej, ale czasami jak jakaś inna karma mnie zainteresuje , to wtedy chętnie testujemy, a psiaki mają przynajmniej jakieś urozmaicenie ;)
Jakiś czas temu zamówiłam karmę firmy Lukullus, jest to niemiecka firma, która do produkcji karm używa wysokiej jakości produktów, cechuje ją wysoka zawartość mięsa.  W karmie zrezygnowano z substancji chemicznych, sztucznych aromatów, substancji barwiących oraz konserwujących.
Lukullus Junior - Serca indycze z jagnięciną
Skład:
51% jagnięciny (serca, wątroba, żołądki), 15% serca indycze, 3% proso, 3% jabłka, 1% składniki mineralne, 0,5% olej z pestek winogron, 26,5% bulion mięsny.

Dodatki dietetyczne:
witamina D3 320 j.m., cynk jako jednowodny siarczan cynku 24,0 mg, mangan jako jednowodny siarczan manganu II 3,0 mg, jod jako bezwodny jodan wapnia 1,2 mg, selen jako selenin sodu 0,03 mg.

Składniki analityczne
Białko surowe 10.5 %
Tłuszcz surowy 6.8 %
Włókno surowe 0.3 %
Popiół surowy 2.0 %
Wapń 0.3 %
Fosfor 0.2 %Wilgotność 75.0 %
Zalecenia żywieniowe
Rzeczywiste zapotrzebowanie żywieniowe psów może różnić się w zależności od rasy, poziomu aktywności fizycznej i wieku. Pies powinien zawsze mieć dostęp do świeżej wody, a pokarm powinno podawać się w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych.

Psy do 5 kg
do 3 miesięcy - 200 g - 400 g
4 - 6 mięsiecy - 400 g
7 - 18 miesięcy - 400 g
Karma opracowana specjalnie dla szczeniąt i młodych psów: zwiększona zawartość wapnia sprzyja prawidłowemu rozwojowi kości i uzębienia. W karmie są zawarte wszelkie witaminy i minerały niezbędne dla dorastającego psa.
Ja od dłuższego czasu podaję karmę mokrą ( plus odrobina suchej ) i bardzo zwracam uwagę na to co ląduje w miskach moich cziłek i maltusi. 
Po otwarciu karmy mogę powiedzieć, że wygląda ona dość ciekawie. 
Zapach jej jest przyjemny.

Karma zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie , smakuje całemu stadku . 
Lukullus z pewnością dołączy do naszego stałego menu. 
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW