ArthroVet - na stawy

Jeżeli chodzi o układ kostny psów, to różni on się w zależności od rasy. Psy dużych ras i olbrzymich, które są ciężkie, bardzo szybko rosną, częściej borykają się z problemami zapalenia czy zwyrodnienia stawów. Bardzo ważne, aby pamiętać,że w okresie szczenięcym, gdy szczenię intensywnie rośnie, należy szczególnie zwrócić uwagę na stawy maluszków.
Duża częśćwłaścicieli ćwiczy ze swoimi młodymi psami, bo chcą szybko nauczyć ich różnych sztuczek. 
Należy pamiętać jednak,że zbytnie obciążenie stawów w młodości i zbyt duża aktywność fizyczna mają niekorzystny wpływ na rozwój psa. 
Nadmiar ruchu, jak i jego brak powodują choroby stawów. Zawsze należy dopasować długość, intensywność oraz częstotliwość spacerów indywidualnie do potrzeb naszego psa.

ODŻYWIANIE

Bardzo ważną rolę odgrywa właściwy sposób odżywiania, zbilansowane posiłki, bogate w białko oraz niezbędne minerały i witaminy. Przede wszystkim witamina C - jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, wspomaga produkcję kolagenu.
Na niedobory niektórych składników, co wiąże się z problemami ze stawami, cierpią psy, 
które karmione są nieodpowiednim pożywieniem.
Warto wspomóc wtedy naszego psa odpowiednim preparatem na stawy 
dla psów np. ArthroVet firmy VetExpert

DAWKOWANIE

Przy małych rasach preparat jest bardzo wydajny.
Stosuje się 1tabl./20kg masy ciała dziennie

Choroby stawów u psów

Choroby stawów u psów

Nie można zapomnieć o różnych sytuacjach losowych takich jak np.wypadki, bo to również ma wpływ na późniejsze funkcjonowanie stawów.
Pamiętajcie,że najlepiej jest spytać swojego zaufanego lekarza weterynarii 
o chęć podawania takich produktów.

Ja jako hodowca mogę z czystym sumieniem polecić preparat ArthroVet.Stosuję go u szczeniąt w okresie wzrostu i wymiany uzębienia z mlecznego na stałe oraz u piesków starszy.Sprawdza się super.

Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW